erkek parfüm yorumları, parfüm inceleme enstitüsü

Parfüm Ara

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Antonio Banderas - Black Seduction

Hiç yorum yok
Antonio Banderas parfümlerine has bir özellik olduğunu düşündüğüm, " etkili fakat kalıcı olmayan " özelliğe sahip bir parfümdür.


Kuş üzümü, İtalyan Bergamot, Hindistan Cevizi ve miski esanslarına sahip bu parfüm, 20li yaşlar ve üzeri tüm yaşlara hitap etmekle birlikte, kalıcı olma konusunda sınıfta kalıyor.

Fiyatı uygun, açık parfümlere tercih edilebilir fakat, test ettiğim süre içerisinde 1 saatten uzun süre kalıcılığını gözlemlemedim.

Kokusu itibarı ile, yaz kış kullanılabilecek bu parfümün kalıcı olmaması dışında pek kusuru yok. Oldukça etkileyici, verilen parayı hakeden ( fakat kalıcı olmayan ) , idareten kullanılabilir bir parfüm.

Antonio Banderas markasının sunduğu pek çok parfüm oldukça güzel kokulara sahip fakat nedense kalıcılık konusuna pek önem vermiyorlar anlaşılan. Şahsen kokularını beğenmekle beraber, 1 saat içerisinde vücut ve ya kıyafetten uçup giden parfümlere para vermek, benim açımdan mümkün gözükmüyor.


Hoş bir parfüm olmasının yanı sıra, kalıcı olmamasından ötürü, çok tavsiye ettiğim bir parfüm değil, tavsiye etmiyorum.Hiç yorum yok :

Yorum Gönder